../authors (автори)

Залишаючи кожному авторові можливість зберігати таємницю, у цьому розділі нашого сайту публікуємо виключно те, що він присила: біографію - то біографію, жарт - то жарт, кредо - то нехай буде кредо. Але це трішки не обходить самих робіт: у відповідності до яихось більш-менш норм веб-дизайну, завеликі світлини ми зменшуватимемо так, аби габаритний розмір складав 500 пікселів. Замаленькі ж світлинки ми не публікуватимемо - це вже у відповідності до пропорціональності відвідування офтальмолога...
Тож знайомтеся, наші автори:

Ssinurn Llundain /Україна/
(перші світлини надійшли взимку 2007)

"...Не дає спокою думка:
Reality is a lie, the truth is Magic. Open your eyes and Awaken..."

Lohmastic /Україна/
(світлини від нього надійшли восени 2006)

"Я не є готом, хоч стиль їхнього життя мені подобається! Я просто люблю цвинтарі й регулярно відвідую їх сам або з друзями! А стосовно мене, найбільше пасує термін "цвинтарний сталкер"..."

Gabriel /Україна/
(світлини від неї надійшли восени 2006)

"Мені дуже сподобалася ваша стаття - зізнаюся, вперше прочитала думки, які були б подібні до моїх, адже я дивлюся на культуру Готики у тому ж напрямку, що й ви.
Мені довелося багато їздити Європою, набути там знайомих та однодумців - тих, хто будучи яскравою індивідуальністю, не виключає можливості проявлення тієї самої індивідуальності в когось ще. Більше того, вони прийняли моє розуміння й погляд на те, що кожен має свою Готику, й тільки той, кому нема чого запропонувати собі самому передовсім, просто копіює "великих псевдовчителів справжньої готики"... Це, зрозуміло, роз'єднує спільність людей - таких різних й у той саме час у чомусь дуже схожих один на одного готів. Я урізноманітнюю ці світлини новими, а разом з тим урізноманітнюю й коментарі з приводу мого бачення Готики, із надією набути тут вірних людей, що поділяють мої погляди..."

Raigen /Україна/
(світлини від неї надійшли навесні 2006)

"Що можу сказати про себе? Я не з тих готів, що прагнуть смерті. Я хочу жити ВІЧНО, хоча й розумію, що це неможливо. Люблю самотність, але не відсторонююсь від людей; можу годинами ходити вулицями міста, слухаючи Fleur, Within Temptation, Nightwish або Холодне Сонце... Люблю сидіти на підвіконні місячної ночі й подумки розмовляти із зірками... А головне - люблю ламати стереотипи.
У готичній культурі найбільше люблю те, що там немає нав'язування якоїсь певної ідеології. Я в усьому ціную індивідуалізм! Для кожного гота є своя готика, яка відображує сутність цієї людини, а не заїжджені штампи..."

Маргарита /Україна/
(перші світлини від неї надійшли взимку 2006)

"Привіти! Зовсім випадково забрела на ваш сайт... мені дужже сподобалося... просто теж люблю фотографувати... і готика - це те, що є мені близьке і дуже дороге, те, що я довго шукала і, думаю, ніколи не кину, тому що я в цьому не через моду, а тому що це я... загалом хотіла показати свої фотки... finnnished@yahoo.com".

Макс Палюга /Україна/
(збомбардував фото розділ влітку 2005)

"Привіт! Я займаюсь тим, шо допомагаю добрій справі - створенню нашого спільного HomePage - photo.gothic.com.ua... Мені 27 років. Я з міста Києва. Цікавлюся Gothic культурою".

Віта Новікова /Україна/
(роботи надала навесні 2005)

В інформації про себе авторка є дуже лаконічною: "Вікторія, місто Рівне. Моя аська 245-356-695."

Анастасія Нечаєва /Україна/
(першу роботу надіслала взимку 2004)

Рік 1989 день 28 березня - моя поява на світ...
Останнім часом полюбила літературу (фентезі, казки і т.д.), люблю природу та захоплююся нею. Вважаю, що все в цьому світі належить тільки їй, аж ніяк не людині. А ще вважаю, що життям людини наполовину керує вона сама, а наполовину вона залежить від долі. Одна жінка-психоенергетік сказала, що у мене є задатки до магії та лікування руками... Також я просто обожнюю небо: зірки, місяць, хмари. Так, я - романтик. Вічно як залізу в свої фантазії, потім складно вибратися!! Вірю, що десь далеко, за мільйони світлових років, на нашу планету дивиться така ж дівчинка, як я, і вірить у те, що вона не сама в цьму бездонному Всесвіті...
З іншого боку, я - активна людина, що любить поганяти на лижах чи борді та сходити в похід...

Наташа Ярошенко /Україна/
(дуже файна дівчина, що зв'залася з нами навесні 2005 року)

Мені не потрібно прикидатися готом, я і є гот. Готика у мене не тільки зовні, але і всередині, а там вона вже дуже давно. Я ненавиджу тупих осіб, які вбираються як готи і з цього автоматом вважають себе готами - таких людей, на жаль, дуже багато. Справжні ж готи - самотні душі, тому що таким людям важче знайти однодумців. Я поважаю людей, що не залежать від суспільства, не бояться бути собою, а не ще одним клоном, підлаштованим під сіре стадо.
Я люблю гуляти по кладовищах і в цьому я не самотня, що вельми радує! Люблю місця, де віє мороком та романтикою, звичні люди таких місць бояться. Я люблю бачити красу ту, яку помічає мало хто - це справжні почуття - глибокі, а не поверхневі. Але це зовсім не означає, що я вічно в депресії та ходжу з виглядом мертвяка, який тільки що вийшов з могили. Навпаки! Я люблю веселитися та жити на повну! Й природно, проти зовнішньої краси життя нічого не маю, якщо, зрозуміло, на ній весь перелік відчуттів не закінчується.
Музика: Дуже люблю Marilyn Manson - колись навіть прочитала його автобіографію. Менсон - мій гот-кумир; Deheche Mode, Samael...
Кіно: "Сонная лощина","Интервью з вампиром","Дракула","Ворон"...
Література: фантастика з елементами містики, а також філософські книги, що допомагають рости внутрішньому "я", книги з окультизму, астрології...
Я живу в Україні, а точніше в Києві.
Мій mail: natula16@mail.ru.

VASIA /Україна/
(надав свої ексклюзивні роботи наприкінці 2004 року)

" Ото висилаю тобі пару фотографій - цвинтар у Тернополі... Ці фотографії ексклюзивно для вашої сторінки.
Я, здається, вже писав про свою сторінку gothicart.on.to - це одна з найбільших сторінок з фотографіями цвинтарів (хвалюся :))... Там зібрано фото із моїх подорожей по Україні, Ірландії, США, Австрії..."

Leblos /Україна/
(перші роботи надіслала взимку 2005 року)

Місто: Odessa
Що таке готика для мене: Субкультура, що є найближчою до стану мого внутрішнього світу та засобів самореалізації.
Music:все зовсім не "похмуре й депресивне"(див. найготичніший сайт мережі night-spirit.nm.ru), а багатообразне, різнобічне, хаотичне та бессистемне: Агата Крісті, Muse, Lacrimosa, Чиж, Marilyn Manson, Наутілус, Penicillin, Fleur,Diary of dreams, Black Sabbath, Him, Nazareth, Pendragon, Кино, Вій, Dire Straits, Rammstein, Ария навіть іноді... і ще багато всього
Art: ч-б малюнок, фотографія, не тільки ч-б, в стилі сюр або недополуготік.
Literature: Стівен Кінг, Джек Лондон, Ернест Хемингуей, Рей Бредбері, Володимир Набоков, Еріх Марія Ремарк, Альбер Камю, Володимир Орлов, Булгаков, Пелевин, Кафка іноді, Веллер....
Cinema: Trainspotting, Your cat is dead, The irreversible, Lilya Forever, Colour of the night, Stage Beauty,t he village, American history x, code46, Реквием по мечте, Дети понедельника:), Кофе и сигареты, Солярис, Богиня, Пианист, Монстр, 9ые врата.....ну і що, що неготичне?
Я не люблю: людей: попсових до мозку кісток, надмірно готично-труйових, показушно-готичних. музыку-арт-кіно: комерційні-безглузді. крім того ненавиджу лицемірити, брехати, боятися, хоча без цього усього жити не вийде, і коли це роблять інші.

HIMка /Україна/
(з'явилася взимку 2005 року)

"...Скільки було болю? Скільки було сліз? Ці голодні очі заслужили своє розп'яття! Вони більше ніколи не повторять своєї ганебної помилки в ім'я неземного кохання. Вони будуть готові зустріти своє майбутнє так беззахисно, беззвучно. І навіть тонка лінія страху не порушить тією солодкої металевої пануючої в глибині душі темряви. Доля просто ввійде і поглине тіло, але не душу. Душа - беззахисна, але таїть у собі вже розпалений вогонь. Вона чекає моменту для несамовитої, пашиючої жаром, атаки.
Ти любиш троянди? Як тобі подобається криваве втілення відчуттів і приємно розрізаюче атоми лезо? Я знаю, тобі подобається вдихати аромат моїх безмежних нестримних відчуттів, що не виснажується. Ти відчуваєш, який чистий та безневинний аромат? Ти вкрав у неї це. Тепер цей центр надлишку відчуттів подарує тобі більше.
Ти любиш мою ромашку? Мою, тому що вона одна на увесь світ. Червоні великі пелюстки моєї ромашки відведуть тебе у світ, де я тобі покажу місце в моїх снах, яке приковує погляд і зупиняюче дихання. Чорна серединка моєї хворої уяви примусить тебе народити сміх над моєю трохи збоченою свідомістю. Ромашка проста своєю оболонкою, але своєю німою простою досконалістю притягатиме твій розум. Навчиш мене літати?
Ти замреш. Тепер бачиш, як глибоко вона пустила своє коріння в кору хворого мозку. І вона живить своїми соками мою збуджену уяву, крадучи енергію в свого сонця - Сатурну.
І ні яких имен...
Дарую тобі шматочок своєї свідомості. Точка її зупинки - бескінечность..."

Музика: Dvar, Lacrimosa, HIM, Deary Of Dreams.
Кіно: Люблю фантастику, фільми від яких хочеться плакати; улюблений фільм - "Королева Вампірів".
Література: Як і всі готи, читаю Лавкрафта, шалено люблю Стівена Кінга.
Архітектуру люблю готичну.
Живу в Україні. У місті Нова Каховка.
Мейл: himka86@mail.ru
Ася: 308-477-952

Invisible /Україна/
(перші роботи надіслала восени 2004 року)

Вітаю усіх готів з Новим роком! Надіюсь він принесе нам спокій,волю й наше особливе готичне щастя.
Так ,як у мене зараз маленькі різдвяні канікули, я в повній мірі можу попрацювати з фотоапаратом в руках.
Я вже надсилала різні фото, але ці є особливі, вони зроблені в моєму улюбленому місці.
Там завжди панує тиша й особлива атмосфера, там добре думається і легко працюється. Надсилаю вам фотосесію з тернопільського цвинтаря.
Як завжди сподіваюсь, що комусь це сподобається.

Настя /Україна/
(горда прес-аташе Порталу, що працює тут з поконвіку:))

Тепер про мене. Мене місяць тому почали називати дуже гордо:"прес-аташе УГП". Тяжію до кінорежисури. Допомагаю www.komuvnyz.gothic.com.ua. До біса люблю фотографувати!!!

Суперскрипаль /Україна/
(його роботи надіслала нам восени 2004 Настя, її ж інфу про автора й заміщуємо)

Автор цих фоток Сашко Грицаєнко. Суперскрипаль, який грає в Ла Скала та інших чудових музичних закладах. Добре грає у футбол та більйард. Часом знімає побачене на цифровик. Виходить непогано...

Криса /Україна/
(давня героїня з готес, мабуть, від літа 2004)

Хочу Вам повідомити, що я не зовсім гот і не зовсім вамп, але мені подобається так вбиратися й вести такий спосіб життя; слухати своєрідну музику й фотографуваться теж своєрідне...
Усіх охочих поділитися враженнями прошу писати сюди: resya@ukr.net. Вислухаю і по можливості відповім усім!

Alkatrast /Polska/
(давно крутився близько, але з думками зібрався тільки восени 2004 року і то в останнє)

Чи є в житті стан, приємніший за задоволення самим собою? Нема, як нема й справедливості на цим світі...

Evilly & Gorec /Україна/
(влилися влітку 2004 року)

Привіт редакторам цього розділу УГП...
Дві людини, які люблять не тільки лазити всілякими покинутими і напіврозваленими місцями, але і залишати їх зображення у незвичайному ракурсі. Індастріал - це наше сучасне життя, тільки не всі можуть побачити його справжню сутність. Ці фото - просто бачення двох людей.
Все...

Lamest~001 /Україна/
(роботи надіслав влітку 2004 року)

Без ретельної додаткової обробки фотографія ніколи не відобразить те, що ти насправді бачиш...

Пого8 & Маry /Україна/
(вразили наше уявлення влітку 2004 року)

Вітаємо!!!
Вже певний час займаючись фото, ми вирішили представити їх загалові Готичного Порталу. Маємо надію, що ви належно оціните плоди нашої праці...

Gua /Україна/
(з нами від самого заснування сайту - від травня 2004 року)

Ось... світлини від мене, Gua. Мені дуже до вподоби фільм "The Blair Witch Project" - він власне й натхнув мене на походи у сел із плеєром, на котрому гра "Dark Ambient"...

Олександра /Україна/
(власне адміністраторка сайту :))

У цьому світі так багато темного, що коли б то не помічати світле у ньому, можна було б втратити гостроту зору. У той саме час занадто яскраве сліпить навіть у невеликій кількості та само по собі... Треба врешті вміти обирати! Власне тому й опинилася я на Готичному порталі. Фотографія ж вабить мене можливістю зупиняти час й потім завше мати цю мить перед очима. І хоч на світлинах чапсто все виглядає яскравіше й красивіше чим у житті, постійно полюю на час й хапаю його за ноги, аби через такі маленьки фотографічні карточки влізати у його царство...

about  newsphotosauthorsgothiccontact
Ukrainian Gothic Portal ©2004